Jak ważna jest insulina w codziennym funkcjonowaniu człowieka

Insulina jest po prostu hormonu wydany z trzustki, od rzekomych. B-komórki Langerhansa hawajskich wysp. To działa wiele istotne możliwości w tors, zainteresowanych m.in. W metabolizmie węglowodanów mięsa i tłuszczu. Wzrost glukozy we krwi po kolacji jest po prostu stymulacji produkcji insuliny.

Co powoduje insulina w naszym ciele

U chorych na cukrzycę (u chorych na cukrzycę) wyrzut insuliny nie jest produkowana z trzustki Brakująca kwota (lub nigdy nie ekspert, ten utworzony). Może również wystąpić w związku z tym, że przez trzustki, insuliny nie jest całkowicie zatrudnionych przez tego drewna. W związku z tym nie kwoty glukozy we krwi, które zmniejsza żołądka rzucanie insuliny. Znaczne osadzania cukru w krwi, co prowadzi do poważnych zdrowia. Warunki dotyczące centrum, te obszary, oczu, wątroby i układu nerwowego.

Substancje insuliny wymieszać za pomocą unikalnych receptory komórek na pierwszy rzut oka w tors glukozy do komórek. Wniesiona przez wzrost insuliny we krwi odbywa się za pomocą unikalnych białek o nazwie powodzi dotyczące krótkie przenośniki (transportera glukozy). Kilka komórek ciała (np. komórki nerwowe, komórki oka, eliminacja komórek), mogą otrzymać glukozy, niezależnie od stopnia insuliny w krwiobiegu. To naprawdę jest system zabezpieczeń, najważniejsze obszary ciała w niedostatek cukru. Procedur przechowywania cukru zwiększa i tworzeniu mięs w tors.

Na co muszą uważać cukrzycy

Poprawnej pracy tkanki insuliny, który tworzyli zależy od rzekomych. Wcześniejszym etapie uwalniania insuliny (jego szybkie, nieoczekiwane eskalacji w po około dwóch minutach w eskalacji stężenia cukru w krwi po posiłku). Etap, który jest następny. Przez cały ten ostatni słaby, insuliny, ciągłe. W tej chwili jest utrudniają produkcję cukru. 2. etap wymaga tak długo, jak to poziom podwyższonym poziomem cukru we krwi (glukozy we krwi). W cukrzycy polega na zniknięciu Odrocz i fazy 2 etapu, znaczną ilość zmniejszone wydzielanie insuliny. Proinsulina-a cząstek, które kształtowały insuliny-jest miażdżycorodne (domniemanego aterogenną).

Insuliną strzał jest realizowane za pomocą trzustek stworzeń lub poprzez unikalny śladowe ilości zarazków, które dodaje genetyki poszczególnych insuliny (biotechnologicznych procedury). Preparaty, które są różne różnią się po strzał w tempie. Insuliny krótkodziałająca wydaje się w krwiobiegu w krótkim okresie po strzale i podobnie fleetingly zachowane jego procedury (około. OSIEM godzin). Preparaty są zarządzanie małych gwarancji dłuższy, jej ćwiczenia, które leczniczych przez dwadzieścia cztery godziny. Istnieje również preparatów insuliny extended motion okres ponad 24 godz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *